40 різних плодів на одному дереві за рік

У Сполучених Штатах Америки була вирощена ця абсолютно унікальна рослина. Його творцем став талановитий художник Сем Ван Акен. Для нього ще з раннього дитинства була дуже цікавою природа, саме тому він поставив собі за мету реалізувати проект під назвою «Дерево сорока фруктів». Сем самостійно прищеплював до одного дерева сорок гілок різних фруктових дерев.

Може це і дивно, але результат такого експерименту перевершив абсолютно всі очікування. Дерево почало цвісти і приносити різні плоди протягом усього року. У літній час на ньому можна поласувати абрикосами, вишнями, сливами, нектарином і персиками.

Варто відзначити, що сам художник і творець «Дерева сорока фруктів» виріс на фермі і має гарне уявлення про процес тріски і вирощуванні фруктів. При цьому для схрещування він використовував вельми незвичайну техніку. За допомогою такої ж техніки незвичайне дерево вдалося виростити і одному англійцю, якщо точніше – його дерево приносило 250 різноманітних сортів яблук.

Але на цьому творець незвичайного дерева не збирається ставити крапку, він планує додати до нього такі види фруктів, які дуже рідко надходять у продаж.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...