Алкоголь в Coca-Cola

Вічно шукаючі нові факти вчені зуміли виявити ще одну причину, по якій не варто людям вживати кока-колу. Вони з’ясували, що багатьма улюблений напій з бульбашками містить, крім алергенів, хімікатів і барвників, ще й певну дозу алкоголю.

Як написало видання під назвою “60 Millions de Consommateurs”, вчені-дослідники проводили безліч дослідів. Вони зуміли знайти незначну дозу спирту. Ця речовина була виявлена в 10 з 19 видів коли, які тестувалися. Насправді, такий вміст спирту зовсім не страшний, оскільки на 1 літр газованої води приходиться всього-навсього 0,001% спирту. Так що водії транспортних засобів можуть не хвилюватися – вони не будуть спіймані правоохоронними органами за водіння у п’яному вигляді. Для цього їм доведеться випити цілих 13 тисяч пляшок з газованою водою.


Представники компанії під назвою “Coca-Cola”, яке у Франції, заявили, що під час створення напою вони спеціально не додають в газовану воду спирт. Мішел Пепин, що керує науковим відділом філії компанії у Франції, вважає, що, ймовірно, невелика кількість алкоголю виявилося в результаті створення напою на основі його секретного рецепта. Деякі види напоїв можуть містити малі дози спирту в наслідок інгредієнтів, які використовуються в процесі виробництва.

Читати також:

Наукові факти про гриби

Наукові факти про гриби

1. Вчені досі не знають точної кількості видів грибів, є припущення про те, що їх може бути від 300 тисяч аж до 1,5 мільйона. Що ж до типів...

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

Фундук став популярним ще в стародавні часи. Наші предки використовували його для виготовлення амулетів від нечисті і природних...