Автомобіль Ventile: 2 в 1

Дизайнери концепт-автомобілів люблять встановлювати в своїх розробках найбільш неймовірні двигуни. Наприклад, розробники машини під назвою VENTILE, крім звичайного електричного двигуна, оснастили його величезним гвинтом, який знаходиться в днищі і здатний пропускати через себе великі потоки повітря, приводячи таким чином автомобіль в рух.

На машину, яка розроблена компанією під назвою Thierry Dumaine, було встановлено батарею, яка може зберігати електричну енергію, яка утворюється від інтенсивних обертань гвинта. Не повністю прозорий корпус в тандемі з дуже легкими колесами і сидіннями, які надуваються, дозволяють знижувати загальна вага автомобіля VENTILE майже до 350 кг. Для забезпечення безпечного пересування пасажирів і водія, машина обладнана спеціальною кліткою з алюмінію – подібною до тих, які зустрічаються в гоночних автомобілях.

Для всіх, хто бажає сповна відчути можливості цього автомобіля, створений двигун на бензині, що передбачає турбопосилення. Такий двигун здатний максимально зменшувати витрати палива і вихлопів.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...