BledugKuwu або грязьовий вибух

В районі Гробоган Центральної Яви, що знаходиться на території Індонезії, знаходиться досить відоме місце іменоване BledugKuwu. Дослівно переклад назви цієї компанії звучить, як «Грязьовий вибух».

Якщо ви подивитеся на це явище з боку, то воно чимось нагадає вам виверження вулкана, а також грязьовий басейн. Цікаво, що тут вельми затишна температура. Ті, кому пощастило спостерігати за цим явищем, відзначають, що це досить цікаво і красиво і дуже бурхливо висловлюють свої враження.

Можете собі уявити – утворюється величенний міхур, який під час вибуху викидає весь вміст, що нагадує, як вилітає снаряд з гармати. А найбільш примітним у всьому цьому процесі є те, що разом з вміщеним в міхурі брудом, з’являється також і найчистіша вода. А якщо бути більш точними, то на поверхню вивергаються її пари.

Варто підкреслити, що не варто підходити до такого ось міхуру ближче, ніж на 10-20 метрів, краще всього вибрати для спостереження безпечну точку. Тоді вам нічого не загрожуватиме і ви отримаєте масу нових вражень від побаченого.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...