Шлюб розпадається швидше, коли жінка погано спить

Вченими було з’ясовано, що шлюби, в яких жінки погано сплять вночі, мають набагато більше шансів розпастися.

Вчені провели ряд дослідів, в яких жінки зізналися, що після поганого сну часто мають напади депресії та дратівливості, які потім викидають на своїх чоловіків. Але дивно й те, що якість сну на представників сильної половини людства не впливає зовсім. Доктор Венді Троксел, професор психіатрії Пітсбурзького університету, який  проводив це дослідження, з’ясував, що чоловіки теж помічають зміни в настрою та поведінці дружин після поганого сну.

Так, у дослідженні брали участь 32 подружні пари віком 32 роки, які мали медичні або психіатричні проблеми зі сном. Вчені спостерігали за піддослідними 10 днів і визначили які позитивні емоції впливають на якість сну. Дослідження виявило, що відпочинок перед сном впливає краще, ніж емоції протягом дня. Проте поки що дослідники не можуть пояснити цю залежність.

Ще дослідники зауважили, що в присутності чоловіка або ж партнера жінка спить набагато краще та спокійніше. Також виявилося, що щасливі у шлюбі жінки мають менше проблем зі сном. Раніше було проведене дослідження британських вчених, що спати жінкам заважають їхні чоловіки, які уві сні хропуть. Так, протягом 50-ти років подружнього життя, хропун позбавляє свою супутницю 4-ьох років життя.

Таким чином, якщо вірити статистиці, виявленої з дослідження, жахливі та неконтрольовані звуки уві сні видає більше 980 мільйона чоловіків. Проте варто бути тут настороженим, адже хропіння може бути сигналом серйозної загрози для здоров’я. Воно є причиною порушення сну та викликає тривожні стани. А от жінки, які погано висипаються чи взагалі не висипаються, мають проблеми із пам’яттю, адже погано запам’ятовують інформацію через постійно поганий настрій. 

Читати також:

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...

Найцікавіше про народження малюків

Найцікавіше про народження малюків

Кожна третя дитина в наші дні народжується завдяки кесаревому розтину. Точно в термін народжується всього 10% малюків, інші або...