ChatPerf для передачі запахів в iPhone

Ще в минулому столітті наукові фантасти дуже хотіли, щоб телебачення дало можливість не тільки передати зображення і звук, але і запахи. Нарешті вчені змогли реалізувати цей прогноз. Але це дозволив зробити не телевізор, як мріяли фантасти, а мобільний телефон, який оснащений зовнішнім пристроєм під назвою ChatPerf.

Пару років тому був винайдений гаджет під назвою Olly. При його допомозі можна було через електронні листі передавати запахи через мережу інтернет. Але лише зараз вчені змогли розробити воістину реальне втілення пристрою, про який так давно мріяли люди.

Вчені винайшли девайс, який називається ChatPerf. Його необхідно приєднувати до мобільного телефону і встановити на апарат спеціальне програмне забезпечення, яке йде в комплекті з девайсом. Поки що цей пристрій може працювати лише з iPhone.

Усередині девайса ChatPerf вчені передбачили кілька ємностей невеликого розміру, в яких містяться різноманітні запахи. Вони в поєднанні один з одним можуть створювати варіації ароматів абсолютно будь-якої складності.

Творці девайса ChatPerf сподіваються, що користувачі полюблять цей пристрій і зможуть часто передавати один одному свої емоції подібним чином. Всі знають, що запахи є однією з найбільш важливих складових людських вражень. Тепер користувачі мобільних телефонів можуть ділиться з рідними, друзями та коханими ароматними SMS -ами, створюючи при цьому для них найпозитивніший настрій.

Компанія під назвою ChatPerf планує продавати не тільки однойменні девайси, а й спеціальні наповнювачі для них. Цікаво, що ChatPerf – це не просто концепція, це вже цілком робочі девайси, які компанія-виробник у всю демонструє на конференціях і виставках.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...