Чай з кавою – найкорисніший напій

Вчені визначили, який напій найбільш корисний для здоров’я людини.

Вчені з Великої Британії змогли вирішити дилему, яка хвилювала більшість жителів нашої планети ось уже кілька століть. Дослідники довго обирали між властивостями чаю та кави. І ось нарешті тепер на запитання про те, що краще з цих двох напоїв, вчені на один голос стверджують: «І те, і інше в поєднанні».

The Daily Mail повідомив, що ідеальним напоєм є чай, який зварений з листя кавового дерева. Такий напій на смак дещо своєрідний, оскільки не такий гіркий та міцний, як звичайний чорний чай, а також не має так багато шкідливого кофеїну, як кава. Але крім цього, в такому напої міститься дуже багато корисний властивостей та речовин, які здатні запобігати виникненню ризиків діабету та серцевих захворювань.

Доктор Аараон Дефвіс – глава дослідницької групи Королівського ботанічного саду зазначив, що сім видів кавових дерев мають в своїх листках лікарські з’єднання – мангіферін. Ця речовина має протизапальну та антиоксидантні властивості, які мають здатність захистити нейрони головного мозку та знизити рівень холестерину в крові.

Дослідники мають надію, що такі експерименти допоможуть створити новий вид напою. І цей напій зможе конкурувати з кавою, чорним та зеленим чаєм. В деяких країнах такий новий вид напою вже став досить популярним, наприклад,в Ефіопії, Південному Судані, Індонезії. Проте в Англії такий кавовий чай не прижився.

Тому такі результати досліду дали можливість визначити, який же напій найкраще вживати будь-коли та будь-скільки без шкоди для здоров’я. Але дуже важливо, щоб громадськість зрозуміла та полюбила цей напій, який має дуже багато корисних властивостей, але разом з тим своєрідний смак. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...