Людина закохується менше, ніж за секунду

Вчені після проведених експериментів зробили висновок, що людина здатна закохатися менш ніж за секунду.

Всім відомо, що закоханість та любов – це досить таки різні речі, проте дуже часто їх плутають, адже проявляються вони однаково: емоції, пристрасть. Вчені вже довгий час намагалися розгадати феномен закоханості та пояснити його науково, і ось нарешті їм це вдалося. Отож, як на фізіологічному рівні  відбувається перший етап справжньої любові пояснили вчені.

Група дослідників з Університету Сірак’юс (Syracuse University) розгадала за скільки часу людина закохується та чим вона любить: серцем чи мозком, адже це питання також хвилює багатьох людей.

Отож, після ряду дослідів вчені зробили висновок: людина здатна закохатися всього за одну п’яту секунди. А бере участь в цьому як головний мозок, так і серце.  Проте керівник дослідження Стефані Ортіг зауважив, що все ж людина закохується мозком. А вже любов формується за допомогою дуже складних процесів, які проходять через мозок до серця і навпаки.

Таким чином, в результаті закоханості, у головному мозку людини проходить одночасна активізація кількох зон. А в організмі виробляються різні гормони, такі як адреналін, допамін, вазопресин та інші. Саме ці гормони і викликають почуття безмежної радості та задоволення. А ще у закоханої людини покращується мислення та когнітивні здібності.

А коли відбувається активізація зони головного мозку, людина відчуває хвилювання в серці, пришвидшення ритму і  як результат цього – тепло. Саме тому  всі думають, що любов відбувається в серці.

Тому можна зробити висновок з результату проведеного досліду, що закоханість проходить у людини дуже швидко, а сам стан закоханості позитивно впливає на здоров’я та загальне самопочуття. І такі слова напрошуються самі: кохайте і будьте коханими. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...