Що для себе відкриє чоловік, коли стане батьком?

Квартира – це смертельно небезпечне місце

Всі предмети, що знаходять нижче пояса, стають предметами для нанесення каліцтв або будуть попросту знищені. При цьому 90% справ по «вихованню» дитини – це спроби попередити його травмування.

Вашою новою еротичною фантазією стане не що інше, як сон

Вісім здорових годин сну – це набагато прекрасніше, ніж знайомство з оголеною красунею у ванній, адже сил вистачить тільки на сон.

Твій характер, особливо всі його неприємні риси, ти виразно побачиш в малюку

В примхах, завзятості і шкідливості дитя, ти дізнаєшся себе. Це як маленьке відображення батьків. Заодно ви зможете зрозуміти, як важко з вами було вашим батькам.

Для дочки – ти ідеал

Саме батько формує смак дівчини до чоловіків. Тому завжди намагайся відповідати, якщо хочеш, щоб твоя дівчинка отримала кращого чоловіка, а у тебе з’явився пристойний зять.

Ти не можеш контролювати все

Коли ти вперше упустиш малюка (зверніть увагу, що мова йде, не про «якщо», а про «коли», адже неприємні випадки трапляються з усіма, в тому чи іншому прояві), ти будеш молитися, щоб все було добре. При цьому моляться навіть ті, хто ніколи ні в кого не вірив і не знає жодної молитви.

Ти виконуєш роль «поганого поліцейського»

Як тільки малюк починає ходити і говорити, він також успішно вчиться маніпулювати батьками, в основному на такі маніпуляції піддаються жінки, якими малюки крутять без проблем. Саме тому тобі треба навчитися говорити «ні» по 50 разів на день, командувати і карати за проступки. Якою б неприємною була роль «поганого поліцейського», хтось повинен її виконувати.

Твоє вільний час залежить від того, коли спить малюк

Дитина – це роботодавець, який не спирається на трудовий кодекс. Вихідних тут просто не існує.

Рівень шуму не залежить від того, наскільки маленька людина

Він може важити всього кілограм 6-7, але при цьому майстерно відтворювати звучання ланки Су-35 під час атаки.

Хороший мультик можна дивитися і 50 раз, причому безперервно протягом усього дня.

Щастя є, і воно ніжно кличе тебе «татом»

Діти дуже щирі у своїх почуттях і люблять своїх батьків безоплатно. Вони дарують нам гострі відчуття ніжності, радості і розчулення. Будь-який цинік розтопиться від вчинків і фраз власного малюка.

А ще, запам’ятай – ти конячка! 

Читати також:

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...

Найцікавіше про народження малюків

Найцікавіше про народження малюків

Кожна третя дитина в наші дні народжується завдяки кесаревому розтину. Точно в термін народжується всього 10% малюків, інші або...