Що ви знаєте про запахи?

Копіювальні апарати виділяють таку кількість озону, яка в мільйон разів перевищує «природний». Так якщо постояти над копіром півхвилини, то можна близько 80 років не відвідувати ліси після дощу. Але не варто думати, що це корисно, адже озон є найсильнішим окислювачем. З його допомогою прискорюються всі процеси, що відбуваються в організмі людини, головний з яких – старіння.

Жінок, які дуже люблять лаванду, варто трохи остерігатися. Адже це не настільки показує їх пристрасть до квітів, як депресивний стан, з яким чудово справляється лаванда – сильний антидепресант.

За допомогою апельсина можна економити на алкоголі. Адже саме запах апельсина не тільки зігріває, але і створює відчуття розкутості.

Запах шоколаду здатний викликати утворення ендорфінів, тобто гормонів радості. Вони не тільки мають антистресову дію, але і надають знеболюючу дію і загострюють сексуальне бажання.

Всупереч всім упередженням начальства, дуже корисно пити чай з лимоном на робочому місці. Адже японські вчені довели, що запах лимона знижує кількість помилок при роботі за комп’ютером на цілих 54%.

Як ліки можна використовувати практично будь-який запах, як і в якості «машини часу». Адже реакція мозку на запах видається миттєво, просто потрібно прив’язувати приємні запахи до вашим кращим спогадам. Якщо ж людина щаслива, то він стає практично здоровим, так як організм виробляє антитіла, ендорфіни, нейромедіатори, що допомагає процесу одужання.

Є міф про те, що Гера, дружина Зевса, спокусила свого чоловіка завдяки ароматному поясу, який позичила в Афродіти. Сьогодні аромаспеціалісти можуть скласти безліч рецептів такого аромату-афродизіака, наприклад: рожева ваніль, іланг-іланг, мускатний горіх, гвоздика і жасмин.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...