Діловий костюм, який захищає від куль

Вчені не так давно розробили цей неймовірний бронежилет, який вирішили замаскувати під діловий офісний костюм. Він виконувався індивідуальним замовленням. У ході роботи над ним використовувалося кілька шарів спеціального матеріалу, який створений на основі нанотрубок з вуглецю, що вбудовуються в підкладку. Цей бронежилет легше і міцніше звичайної, звичної для всіх тканини кевлар.

Структура матеріалу, використаного для виготовлення броньованого ділового костюма, не зовсім звичайна. Вона здатна забезпечити стягування волокон в точці, де прикладена сила. Це дає можливість витримати матеріалу для виготовлення таких костюмів потрапляння в нього куль зі стандартних патронів, наприклад, типу Colt (45 мм і 9 мм).

Цей костюм також здатний захистити від холодної зброї, застосованого нападником. Коли проводилися випробування костюма, то сам Garrison Bespoke захотів одягнути на себе костюм. Він попросив всіх своїх співробітників бити його по черзі ножем для полювання. Поки що вартість новинки становить близько 19 160 доларів.

Читати також:

Скатертина, яка «з’їдає» плями

Скатертина, яка «з’їдає» плями

Пролиті на скатертину соки, крихти їжі та інші «радості», що залишаються після застілля, незабаром можуть залишитися в минулому....

Створено одяг, який не брудниться!

Створено одяг, який не брудниться!

Як би було чудово, якби одяг очищався сам, або й взагалі не бруднився. Така ж думка прийшла в голову фізика Куака Труонга із США....