Дівчина-робот, яка дала перший концерт

У китайському Гонконзі дівчина -робот, яку звуть Geminoid F, давала свій справжній перший концерт. Цей робот створювався в японському університеті в Осаці. Проектом керував професор Хіроші Ішігуро. Раніше він займався створенням андроїдів, що коштують по 1,2 мільйони доларів кожен. Але цей робот Geminoid F обійшовся значно дешевше – всього лише в 110 тисяч доларів. Цікаво, що робот-дівчина вміє морщити брови, посміхатися, рухати губами. Але найчастіше у неї замислений і розгублений вираз обличчя. Ще вона здатна розмовляти і співати, програючи запис або копіюючи людські голоси.

Geminoid F оснащується автоматичними приводами, кількість яких становить 12 штук. Ці приводи подають повітря під тиском, завдяки чому робот може імітувати міміку людини в 65 виразах осіб. Цікаво, що професор Ішігуро працював над кількома людиноподібними роботами. У тому числі він намагався створити власного “двійника”.

Вчений з Японії впевнений, що коли-небудь обов’язково настане той день, коли людство не зможе відразу відрізнити реальну людину від робота.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...