Ефективна боротьба з безсонням

Вчені визначили, що шоколад та йогурт мають здатність боротися з безсонням.

Було давно відомо, що тепле молоко та мед – це досить поширений засіб для боротьби з безсонням. Проте німецькі дослідники в області харчування здивували своєю заявою весь світ. Адже виявилося, що знежирений йогурт та шоколад володіють заспокійливим ефектом не менше, ніж традиційні засоби. Фахівці запевняють, що ці продукти легко заспокоїти нервову систему людини.

Дослідники пояснюють, що йогурт та шоколад діють абсолютно так само, як і молоко з медом, але лише впродовж перших 15-ти хвилин. Процес розслаблюючої дії в молоці проходить завдяки триптофану, завдяки якому підвищується рівень серотоніну в організмі людини. Для досягнення такого ефекту потрібна також і наявність цукру, який міститься як в медові, так і в шоколаді.

Таким чином, за допомогою цукру відбувається транспортування триптофану в мозок та проходить активне живлення м’язів. А цей гормон триптофан перетворюється в серотонін, який ще прийнято називати гормоном щастя. А маючи цей гормон, людина заспокоюється та засинає.

Адже доведено, що дуже часто людині не дозволяють заснути нав’язливі думки, через які приходить стан занепокоєння. А якщо серотонін дозволяє людині заспокоїтися, можна зробити висновок, що такі продукти мають хорошу здатність розслаблюючої дії.

Але, звичайно ж, найкраще мати міцний сон та хороші нерви. Для цього є багато народних засобів, які допомагають розслабитися. Наприклад, тепла ванна допоможе на деякий час розслабитися та забути про свої негаразди. А гарячий чай з лимоном підвищить імунітет та працездатність людини.

Тому будьте здорові та майте міцний сон, бо в хорошому сні запорука здоров’я та хорошого самопочуття. А ще бережіть свої нерви від перенапруження та зайвих емоцій. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...