Електроскутер, який складається

Автобудівельна компанія з Угорщини під назвою Antro Group вирішила розробити неповторний електроскутер марки Moveo, який може складатися. Не потрібно шукати місце на автостоянці, щоб поставити туди скутер, – досить скласти його в невеликий чемоданчик і просто захопити з собою.

Такий транспортний засіб важить не так вже й багато – всього лише 25 кілограмів. Після зарядки акумулятор такого електроскутера витримає максимум поїздку дальністю 35 кілометрів, якщо максимальна швидкість буде 45 км/год. Повністю зарядити акумулятор можна десь за годину.

Компанія, яка виробляє такі електроскутери, планує здійснювати випуск 15 тисяч примірників цих транспортних засобів на рік. Ціна скутера складе близько 3100 американських доларів. Але якщо виробникам не вдасться знайти інвесторів, то виробництво скутерів скоротиться до 4 тисяч примірників на рік, а ціна на них зросте в такому разі до 4600 доларів. Реалізовувати такий компактний транспортний засіб компанія-виробник планує шляхом продажу через мережу Інтернет.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...