Фотокартки з шоколаду

Був винайдений унікальний в своєму роді спосіб друку фотографій – на шоколаді. 

Певна річ, що шоколад завжди був, є та буде найбільш улюбленими ласощами для більшості жінок та для всіх дітей. До того ж, шоколад вже традиційно має асоціацію в різних культурах із найкращим подарунком для коханої жінки на різні свята, але найбільше на День Святого Валентина. І такому явищу є своє пояснення. За результатами соціологічних опитувань, 50% жінок зізналися, що вони віддадуть перевагу шоколаду, ніж сексу. Британські вчені запевняють, що шоколад справді несе більше користі, ніж пристрасні поцілунки. Можливо, саме це є причиною того, що дуже багато кондитерів використовують шоколад як основу для багатьох продуктів, а це в свою чергу, привертає увагу споживачів. Дуже часто з шоколаду створюють справжнісінькі шедеври.

Саме на таких шоколадних шедеврах спеціалізується компанія Tasty Image. Ця фірма виготовляє їстівні шоколадні фотографії. Завдяки унікальній технології друку, стало можливим створення на шоколадних медальйонах та фігурках будь-яких текстових послань чи картинок. Але найцікавіше та найприємніше в цьому те, що такі шоколадні листівки є абсолютно безпечними та їстівними.

Якщо говорити про асортимент оригінальних шоколадних виробів від Tasty Image, то він досить таки великий: починаючи від медальйонів з фотокартками та листівками до кишенькових книг. До того ж приймаються будь-які індивідуальні замовлення.

Основною аудиторією замовників компанії Tasty Image можна назвати корпоративних клієнтів, адже вони дуже часто замовляють шоколадні їстівні листівки та фотографії в якості оригінальних сувенірних або ж рекламних подарунків. Також компанія практикує продаж своєї продукції за допомогою он-лайн-замовлень  через Інтернет і активно розвиває франчайзинг.

 

Читати також:

Нанотехнології для надшвидкого загоєння ран!

Нанотехнології для надшвидкого загоєння ран!

Швидка регенерація пошкоджених тканин організму – вже не частина наукової фантастики, а новітня розробка, створена вченими...

Вчені тестують нанороботів для діагностики та лікування хвороб!

Вчені тестують нанороботів для діагностики та лікування хвороб!

А пам’ятаєте ті фантастичні фільми, де в тіло людини вводять «нанороботів», здатних впливати на стан організму? Схоже, вчені...