Місто в скелі

Без сумнівів при слові «місто» кожен із нас уявить собі звичайне місце розташування, до якого ми всі давно звикли. А от в Іспанії, а точніше в провінції Кадіс, є дивовижне місто під назвою Сетеніль-де-лас-Бодегас. Колись у ньому було підприємство SetenildelasBodegas, що спеціалізується на виноробстві, що і дало йому відповідну назву.

Тут вас очікують незвичні будиночки, які пофарбовані в білий колір, але не це є найцікавішим. Дивовижним місто робить розміщення будівель і будинків, адже вони зроблені прямо в штучно розширених скелях, з добудованими вручну стінами. Крім того це дивовижне містечко омиває річка Ріо Трехо.

Колись це місце служило укріпленим мавританським містом. Він контролював дорогу до річки Ріо Трехо. На сьогодні в місті зберігся древній замок, зведений ще в 12 столітті, за часів правління Альмохадів.

Приблизно в 15 столітті виникла назва міста. У ті часи християнські поселенці до оливкових і мигдальних гаїв додали величезні плантації виноградників. На сьогодні в цьому містечку Сетеніль-де-лас-Бодегас все ще процвітають великі гаї мигдалю і оливок, а ось виноградників вже немає. Вони були піддані нападу комах в 1860-х роках.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...