Хороші та погані дні для водіння

Вченими було проведено дослідження, в якому були визначені найбільш небезпечні та безпечні для керування автомобілем дні.

Отож, після багатьох соціологічних досліджень та аналізу існуючої статистики, вчені дійшли наступного висновку. Будь-яка неділя червня – найбільш вдалий день для водія. Адже саме в ці дні водії найбільш спокійні, зосереджені та менше дратуються. Тому й ризик потрапляння в ДТП знижується істотно в порівнянні з іншими днями.

Також згідно результатів дослідження канадських вчених, які працювали в Центрі вивчення питань психології, стало чітко відомо який день року найнебезпечніший для керування автомобілем. Цим днем є будь-який вівторок вересня, чи точніше кажучи, всі вівторки вересня. Але тут найбільша кількість аварійних ситуацій створюється в годину пік зранку. Саме вранці у вівторок водії проявляють агресію частіше, ніж будь-якого іншого дня.

Крім цього, дослідниками було проведено опитування серед водіїв, завдяки чому можна було визначити основні причини швидкого роздратування водіїв. І в результаті опитування було визначено, що позначається на самоконтролі водіїв різкі перестроювання інших машин на смугах, занадто повільний рух чи затори, а також недотримання дистанції з боку водіїв інших машин. Також водії надзвичайно невдоволені тим, що інші учасники руху часто забувають користуватися «поворотниками», що спричинює нерозуміння напрямку руху інших автомобілів.

Фактично водії дратуються тоді, коли інші учасники не виконують правила дорожнього руху. Тому хочеться побажати всім водіям бути уважними на дорогах, не дратуватися та не дратувати інших. Тоді життя стане безпечнішим та спокійнішим. А також намагайтеся уникати великих заторів, на яких можна найбільше втратити самоконтроль. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...