Інтелектуальний сейф Fortress

Для людей, у яких є все, такий сейф може стати відмінним способом захистити свої володіння, які є найзаповітнішими. Цей сейф має назву “Фортеця”, його вартість близько 128 тисяч доларів. Його створила німецька компанія Dttling. Сейф може похвалитися хьюмідором, який вбудований і використовується для зберігання сигар, а також відсік для заведення годинників, які зберігаються в сейфі.
 
Поставка сейфа включає гарантію мільйонів доларів на його утримання. Зовнішні боки сейфа покриті шкірою теляти для того, щоб він міг з легкістю вписатися в будь-який інтер’єр вітальні.

Фірма, яка створила “Фортецю”, вважає, що вона зуміла відкрити нову еру безпеки. Виробники кажуть, що функції сейфа можуть індивідуально настроюватися залежно від індивідуальних потреб кожного окремого покупця. Але в той же час фірма-виробник поки що не оголошує вартість сейфа.

Представники компании розповідають, що випуск серії поки що обмежений, але його можливості безмежні. Конструктори зуміли розробити сейф найвищого класу, який обмежується партією 10 одиниць.

Цікавими особливостями сейфа є х’юмідор і вісім заводних механізмів.

Кожен з окремо взятих годинників, що зберігаються всередині сейфа, підключаються до індивідуальної голівки для заведення. Власники сейфів зможуть за допомогою спеціального програмного забезпечення встановлювати кількість і спрямування кручень.

Також всередині сейфа мається х’юмідор, який виготовляється з оригінального кедра з Іспанії. Є електронна система зволоження і дисплей, який демонструє власникам інформацію про те, як зберігаються їх сигари.

Зовні сейф виглядає розкішно. Під час його виготовлення були використані дорогі матеріали. Дизайнери, які працювали над сейфом, вважають, що всі цінності потрібно зберігати в місці, яке володіє відповідним зовнішнім виглядом. Колір шкіри, якою оброблений корпус сейфа, замовник може вибрати самостійно на свій смак.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...