Італійське село, яке освічується дзеркалом

Село в Італії невеликих розмірів під назвою Віганелло – це справді унікальне місце. Тут близько 200 жителів. Для кожного з них найголовніше в житті – це світло сонця. Це селище розташовується в долині, яка оточується Альпами з усіх боків, тому з листопада до лютого тут настає темрява. Врятувала жителів споруда величезного дзеркала, яке б відображало промені сонця.

Упродовж кількох століть жителі Віганелло відзначали так зване повернення сонячних променів. Але в 2006 році кмітливий архітектор на ім’я Giacomo Bonzani почав проектувати величезну конструкцію, яка б відображала промені сонця на площі міста цілий рік. Тепер взимку село має вдосталь тепла і світла.

Ця величезна конструкція була встановлена на висоті 870 метрів над містечком. Його площа склала 40 метрів квадратних. Дзеркало оснащується комп’ютерним обладнанням, яке стежить за розташуванням на небосхилі сонця і коригує кут нахилу дзеркальної панелі. Повороти панелі допомагають стежити за рухом сонячних променів, щоб якомога довше освітлювалося село.

Зараз село під назвою Віганелло – це справжній туристичний об’єкт. Архітектор зізнався, що спочатку жителі села не вірили в успіх його справи. Але коли знайшлися спонсори і були проведені розрахунки, жителі дуже зраділи появі дзеркала.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...