Яка вода небезпечна?

Вчені провели дослідження, в якому було з’ясовано, що бутильована вода дуже небезпечна для здоров’я людини.

Дослідниками з університету Глазго було проведене спеціальне дослідження, в якому порівнювалась розрекламована бутильована вода та звичайнісінька вода з-під крану.

І вчені дійшли до висновку, що вода в пляшках набагато гірше впливає на здоров’я, ніж проста вода.

Вчені з університету Глазго провели дослідження, щоб порівняти розрекламовану воду, яку продають у пляшках, і звичайну воду з-під крана.

І найгірше також і те, що така вода небезпечна для здоров’я навіть найбільш відомих виробників та фірм. Справа в тому, що бутильовану воду не піддають очищенню хлорин та не проходить процес дезінфекції. І саме в такій «чистій» воді були знайдені різні збудники інфекційних захворювань.

Дослідники наполегливо радять всім, хто користується водою в пляшках, серйозно задуматися над таким питанням. Чи варто витрачати гроші на неякісну воду, яка призводить до різних захворювань? Адже всім відомо, що покупка такої води значно дорожча, ніж використання води з-під крану.

Науковці схиляються до думки, що міфи про якісну, чисту, лікувальну та джерельну воду – це лише добре створена голослівна реклама, і нічого більше.

Тоді виникає логічне запитання: то яку ж воду можна пити? Завжди вважалося, що вода з-під крану дуже шкідлива. Якщо вода в пляшках ще гірша, то що пити? Кип’ячена вода теж має свої недоліки, адже в процесі кипіння багато бактерій виживають. Єдине, що можна тут порадити, це копати криниці. Адже джерельна кринична вода, мабуть, найчистіша з усіх можливих варіантів.

До того ж всі дієтологи радять вживати щодня від двох літрів води (не рідини, а саме води). Також при багатьох хворобах вода допомагає швидше одужати. Саме тому потрібно дуже уважно та бережно ставитися до цієї рідкої речовини. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...