Яке молоко сприяє схудненню

Вчені провели дослідження та з’ясували яке саме молоко та як допомагає людині схуднути.

Раніше доказали, що цариця Клеопатра як косметичну процедуру приймала ванни з молока. І вчені постійно говорять про благотворний вплив молока на зовнішність людини. Також вчені запевняють,що молоко допомагає позбутися зайвої ваги та навіть здатне захищати від хвороб серця.

Але яке ж молоко найкорисніше? Відповідь на це питання знають дослідники з Університету Неаполя. Зокрема, вони запевняють, що молоко ослиці, яке вживали ще у вікторіанські часи, має в своєму складі більше жиру та більше поживних речовин, ніж коров’яче молоко. Також такий напій є натуральним засобом для профілактики хвороб серця, адже в цьому молоці є речовини, схожі за складом на риб’ячий жир (омега-3 і омега-6 жирні кислоти). За допомогою цих речовин в крові значно знижується рівень холестерину.

Варто зауважити, що за своїм складом осляче молоко дуже схоже до материнського, тобто людського. Тому його можна давати навіть тим дітям, які мають алергію на молочні продукти. До того ж, це молоко має величезну кількість кальцію.

Вчені вирішили порівняти властивості коров’ячого та ослячого молока та зробили наступний висновок. Обидва напої виділяють однакову кількість енергії. Однак в досліді з лабораторними щурами кращим себе показало осляче молоко. Зокрема через нього в тварин спостерігалося зниження рівня шкідливих для серцево-судинної системи жирів тригліцеридів, а також поліпшення та пришвидшення обміну речовин.

Звичайно, молоко завжди корисне для людини та фігури людини. Адже воно є досить ситним продуктом, але мало калорійним. Якщо говорити про сухі суміші для дитячого харчування, то тут дослідники радять годувати дитину ослячим молоком, адже воно, як зазначалося вище, схоже до материнського молока. І хочеться на останок згадати фразу з мультфільму, яка вже стала крилатою: «Пийте, діти, молоко – будете здорові!» 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...