Китайський автомбіль, який працює від вітру

Фермер з китайської столиці зумів зібрати уникальний автомобіль, в якому джерелом енергії стала вітряна сила. Довжина автомобіля склала близько 3 метрів, а висота – 1 метр. Цікаво, що Танг Чженпін збирав своє чудо техніки близько трьох місяців.

Цей автомобіль може отримувати енергію, крім заряду акумуляторів, з пропелера, який встановлений спереду, а також від сонячних батарей. Батареї встановлюються ззаду у вигляді “крил”.

Винахідник вважає, що його автомобіль набагато кращий за різними характеристиками, ніж електрокари сучасності, які все більше набирають популярність через свою здатність швидше рухатися і досить довго працювати без підзарядки. Чженпін розповів, що його автомобіль може розігнатися до швидкості близько 140 кілометрів на годину. Також він може працювати набагато довше безгенераторних автомобілів.

Два акумуляторних комплекти можуть заряджатися по черзі від генераторів – коли один працює, другий накопичує заряд енергії. Пропелер може забезпечувати додатковий енергетичний заряд, коли він обертається під час пересування. Іншими словами, батареї можна не перезаряджати протягом двох-трьох днів.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...