Код да Вінчі розшифровано

Загадковий код да Вінчі був розшифрований італійкою Карлою Глорі

Карла Глорі – італійська мистецтвознавця та історик – заявила, що їй вдалося розшифрувати легендарну картину Леонардо да Вінчі – видатного художника та найвизначнішого вченого італійського Відродження.

Дослідниця запевняє, що на картині «Мона Ліза» було зображене зовсім не абстрактне зображення, як досі вважали всі історики. Карла Глорі стверджує, що на картині зображено цілком конкретний пейзаж. До того ж, вона говорить, що їй відоме ім’я зображеної на картині жінки.

Усі твердження дослідниці базуються на нещодавньому відкритті іншого вченого Італії. Отож, Сільвано Вінчеті вдалося розгледіти на полотні букви та цифри. Він стверджує, що у правому оці Мони Лізи можна побачити латинські літери LV, а в лівому – S та G. «Якщо дивитися на картину як глядач, то в правій її частині можна помітити цифру 72, просто під аркою мосту», – говорить дослідник. Було висунуто припущення, що ці букви та цифри є певними містичними теоріями да Вінчі.

І вже менш як через місяць, Карла заявила, що вона знає походження загадкових символів, виявлених Сільвано.

Дослідниця стверджує, що жінка, яка зображена на картині – це дочка міланського герцога Лодовіко Сфорці – Бьянка Джованна Сфорца. Саме цей чоловік, – запевняє Карла Глорі, –  у свій час був правителем невеликого містечка Боббіо, що розміщене на півночі Італії, та був одним з найбільших замовників Леонардо да Вінчі.

Саме літери S і G вказують на Б’янку. А за її спиною зображено околиці Боббіо, і зовсім не абстрактний пейзаж. Також дослідниця припускає, що да Вінчі міг гостювати в домі правителя Боббіо. А цифра «72» – це вказівка року (1472), коли розлилася річка Треббіа, що протікає саме через Боббіо. В тому році хвилі зруйнували старий міст, що змусило сімейство Вісконті будувати новий. А інші краєвиди, які зображені на картині – це просто красиві пейзажі Боббіо. Проте це лише теорія Карли Глорі, а достеменно таємниця картини так і не розкрита. 

Читати також:

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...

Найцікавіше про народження малюків

Найцікавіше про народження малюків

Кожна третя дитина в наші дні народжується завдяки кесаревому розтину. Точно в термін народжується всього 10% малюків, інші або...