Кава по-різному впливає на жінок та чоловіків

Вчені зробили дослідження, яке виявило те, що кава здатна по-різному впливати на представників різної статі.

Було з’ясовано, що кавовий напій, такий стародавній та ароматний, має різноманітний вплив на організм чоловіка та жінки. Про це заявили американські вчені після ряду проведених експериментів.

Зокрема, були проаналізовані результати споживання кави понад 60-ти добровольців різної статі. Було з’ясовано, що кава позитивно впливає лише на представниць прекрасної частини населення.  А що стосується чоловіків, то кава впливає на їхні розумові здібності негативно.

Впродовж дослідження вчені розподілили учасників на одностатеві пари, які за віком приблизно однакові. Отож, кожна з пар повинна була виконати ряд завдань, серед яких були такі, як проведення переговорів, розгадування головоломок, виконання тестів на пам’ять. Для того, щоб збільшити стресову ситуацію, піддослідних попросили в ході досліду підготувати презентацію про результати тесту.  І особливістю було те, що одна частина учасників перед безпосереднім виконанням цього завдання випила чашку кави, а інша частина – звичайний напій, який не містить кофеїну.

Таким чином, результат був неочікуваним. Ті жінки, які перед завданням випили порцію кави, впоралися з поставленим завданням краще в 1,5 рази ніж ті, хто випив напій без кофеїну. Але якщо говорити про чоловіків, то тут ситуація виявилася абсолютно протилежною.

Проте слід зазначити, що результати у чоловіків, котрі випили перед виконанням завдання по чашечці кави, погіршилися, проте незначною мірою.

Саме тому помірне вживання кавового напою може позитивно позначитися на розумовій діяльності жінок, проте на чоловіків вона впливає більш негативно, ніж позитивно.  Тому сильній половині населення краще смакувати кавою тоді, коли розумова діяльність не передбачається. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...