Кофеїн в чіпсах

Спеціалісти створили унікальні в своєму роді чіпси, в склад яких входить кофеїн.

В сучасному світі дуже просто уявити собі таку ситуацію: 4-та ранку, середа. Людина щойно закінчила роботу (будь-яку чи то читання книжки, чи гру на комп’ютері, чи написання дипломної). І тут приходить думка, що вже зовсім скоро потрібно збиратися на роботу (в інститут тощо), а часу, щоб виспатися вже зовсім нема. До того ж, дуже хочеться їсти, оскільки був роботою так захоплений, що про їжу в той час не думав. Людина із величезним задоволенням з’їла б чогось смачненького та ситного, і випила б скляночку коли чи кави. Але на превеликий жаль всі магазини зачинені – як не як 4-та ранку.

Саме така ситуація потребує креативного підходу до створення різного роду харчових продуктів. І от в Америці, створили спеціальні чіпси, які містять в своєму складі кофеїн. До того ж, вміст кофеїну в цих продуктах на 70% більший, ніж в будь-якому енергетичному напої. А ціна на такий виріб дуже низька – всього 1.29 долар за упаковку. Тому такий продукт може дозволити собі практично кожен американець.

Але є ризик того, що такі чіпси не дуже сподобаються тим людям, які не потребують негайної дози кофеїну, адже цей продукт має специфічний смак. Проте цей смак не настільки істотна проблема, адже користь від ефекту, який виробляють ці чіпси, просто затьмарює будь-які інші недоліки такого продукту.

Таким чином, трохи дивне відкриття, але таке корисне для тих, хто змушений працювати вночі. Щоправда, про користь самих чіпсів мова не йде. Але принаймні такий спосіб перекусити та отримати певну кількість кофеїну дуже зручний та смачний.

Такі нові чіпси стали популярні не лише серед спеціалізованої аудиторії (студенти, охоронці та інші), але їх полюбляють також і діти. Особливий смак таких чіпсів змушує дітей цікавитися цим продуктом та купувати його. Але тут потрібно бути обережним, адже кофеїн – не найкращий продукт для дитини. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...