Колагенові цукерки проти старіння

Був розроблений унікальний вид цукерок, які здатні боротися із фізичним старінням людини.

Незвичайний продукт від англійського виробника Harvey Nichols має в собі три корисні та привабливі властивості. Зокрема, мова йде про красу, приємний смак і користь. Таким чином, був створений антивіковий продукт Eat Yourself Beautiful, а точніше солодощі.

Дуже рідко можна назвати солодощі корисним продуктом. Проте колагенові солодощі Eat Yourself Beautiful – це не просто користь та хороший смак, але разом з тим це солодощі, які активно борються проти старіння.

Особливістю колагенових рожевих цукерок зі смаком грейпфрута можна назвати те, що вони містять в своєму складі 3000 мг колагену. До того ж цей колаген при прийомі всередину здатний укріпити і відновити тканини організму, що втратили через вік чи травми свою еластичність.

Виробники повідомили, що антивікові колагенові цукерки Eat Yourself Beautiful мають два види колагену, один з яких для відновлення шкіри, зв’язок і сухожиль, а інший – для відновлення кісток.

Дослідження показують, організм людини, починаючи з 25-річного віку, виробляє колагену на 1,5% менше кожного року. Саме це і пояснює втрату еластичності шкіри, появу зморшок і старечих захворювань.

Антивікові цукерки Eat Yourself Beautiful випускаються в міні-упаковці. Однієї такої упаковки, яка коштує 3.85 фунтів, саме вистачає на добову дозу.

Виробники запевняють, що щоденне вживання антивікових колагенових солодощів здатне не тільки розгладити зморшки і зміцнити шкіру, але разом з тим помітно омолодити весь організм.

Проте найкращими ліками проти старіння організму є, безумовно, спорт. 

Читати також:

Наукові факти про гриби

Наукові факти про гриби

1. Вчені досі не знають точної кількості видів грибів, є припущення про те, що їх може бути від 300 тисяч аж до 1,5 мільйона. Що ж до типів...

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

Фундук став популярним ще в стародавні часи. Наші предки використовували його для виготовлення амулетів від нечисті і природних...