Перстень з сапфіром

Завдяки металошукачу було виявлено унікальний перстень з сапфіром у Великобританії.

У полі в Йоркширі, Великобританія, було знайдено унікальний перстень з сапфіром, який знайшли тільки завдяки металошукачу. Є теорія, що передбачає те, що це кільце колись належало членам королівської сім’ї в 5-6-му століттях, принаймні, про це стверджують експерти. Археологи стверджують, що нічого подібного того періоду раніше не було знайдено у Великобританії.

Таким чином, перстень виявив пошуковик Майкл Грінхорнов в полі поблизу села Ерскрік, що знаходиться на південь від Йорку. Якщо говорити безпосередньо про знахідку, то перстень має ширину близько 2,5 см в поперечнику і був зроблений з золота з великим сапфіром в центрі. Кільце було виготовлено англо-саксонцями або вікінгами, принаймні, про це свідчить первісна оцінка походження персня.

Але для більш точного аналізу потрібно ще більш ретельне вивчення артефакту. Так, наприклад, деякі експерти припускають, що перстень був зроблений в Європі, може бути, що у Франції, і що воно належало якомусь королю або принаймні відомій людині. Також існуючий ряд певних слідів на персні дозволяє припустити, що він міг бути спочатку брошкою, яку пізніше перетворили в перстень.

Також група дослідників стверджує, що цей перстень носили не менше, ніж 50 років перед тим, як його втратили.

На цей час перстень  було викуплено йоркширський музеєм за 35.000 фунтів стерлінгів, адже музей планує провести більше досліджень.

Таким чином, перстень послужить приводом до подальших розслідувань цього часу і дозволить краще дізнатися про минулі часи і стару епоху. Також нова знахідка привернула більшу увагу вчених до цього персня і англо-саксонської культури.

Читати також:

Люди-велетні – міф чи реальність?

Люди-велетні – міф чи реальність?

На перший погляд все це здається занадто неймовірним, але все ж є підстави вважати, що колись по землі ходили люди, набагато вищі...

Янардаг – вогняна гора

Янардаг – вогняна гора

Янардаг – це гора невеликих розмірів (вона більше схожа на пагорб), яка знаходиться на Апшероні, півострові в 25 кілометрах від...