Візочок від Skoda

Не так давно розробники автомобілів марки Skoda вирішили створити цікавий дитячий “транспортний засіб”. У багатьох чоловіків давно склався якийсь стереотип, що перевозити дитину під час прогулянки на свіжому повітрі – це цілком і повністю жіночі обов’язки, оскільки дитяча коляска – це транспорт для прекрасної, але й одночасно слабкої половини людства.

Інженери чеського автовиробника Skoda вирішили змінити таке сприйняття. Вони розробили коляску з фіксацією спеціально для чоловіків. Тепер сильній половині людства зовсім не буде соромно прокатати свою дитину на такому дитячому “транспортному засобі”. Чоловіки віддають перевагу техніці і спорядженню, навіть коли ми говоримо про такі прості речі, як дитяча коляска.

Skoda провела опитування серед 1000 татусів із Британії і зробила висновок, що близько 3/4 опитаних готові возити на прогулянку своїх дітей на візку, який буде виконаний в більш чоловічому стилі.

Таким чином, в результаті роботи над коляскою, розробники отримали транспортний засіб з чотирма колесами, який має вражаючий зовнішній вигляд. Діаметр коліс – близько 20 дюймів. Вони оснащені позашляховою гумою. Також в колясці є гідравлічна підвіска, бічні дзеркала, негабаритні гальмівні супорти, стоп-сигнал і фари для прогулянок у нічний час. Спеціальна так звана антистресова ручка забезпечує легкість захоплення – як у зимовий період в рукавичках, так і в теплу пору без них.

“Салон” коляски має оббивку, зроблену в спортивному стилі, а також спеціальну підтримку для попереку дитини. Цікаво, що поки автовиробник Skoda не розкриває ціну на своє нестандартне дітище.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...