Комп’ютерна мишка з вмінням левітувати

Житель Росії на ім’я Кибардин Вадим і його студія під назвою Kibardindesign прославилися по всьому світу завдяки незвичайним пристроям – наприклад, таким пристроєм став калькулятор став для ігор в класики, фіранка замість годинника і телефон волі. Цей дизайнер дуже любить експериментувати і виходити за загальноприйняті рамки, дивуючи всіх своєю творчістю. Одним із таких неординарних пристроїв, які створив Вадим, стала комп’ютерна миша, яка літає, під назвою Bat.
Bat – це миша для комп’ютера, яка левітує. Такий пристрій бездротовий, він створений для лікування і профілактики зап’ястного каналу (або синдрому тунелю, як часто люблять називати цю породу).

Синдрому зап’ястя піддаються всі користувачі персональних комп’ютерів, які змушені по багато годин на добу працювати з комп’ютерною мишею. Через це між сухожиллями і кістками може здавлюватися серединний нерв. Так в руці виникають сильні болі, які викликають оніміння пальців.

У світі безліч інженерів намагаються створити спеціальні пристрої, які можуть лікувати і використовуватися для профілактики такого синдрому. Серед таких розробок знаходяться і мишки для комп’ютера, які можуть запобігти розвитку хвороб і навіть зняти її симптоми. Таким девайсом є мишка Bat від Вадима Кабардина .

Комп’ютерна мишка під назвою Bat оснащується спеціальним магнітним кільцем, яке дозволяє їй зависнути над спеціальною платформою. І навіть вага руки людини не змусить її опускатися.

Коли людина користується мишею, що знаходиться в левітуючому стані, вона змушена здійснювати рукою набагато більше рухів щодо різних площин, ніж під час користування традиційною комп’ютерною мишею. Але перевагою такого девайса є те, що рука менше втомлюється, ніж під час роботи зі звичайною мишкою.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...