Цукерки-дезодоранти

Вчені зробили нове відкриття, яке дозволило створити цукерки-дезодоранти та спеціальний клей, який дозволяє відновлювати переламані кістки.

Вчені з Британії не перестають дивувати  своїми винаходами. Наприклад, тепер дослідники Туманного Альбіону змогли віднайти диво-цукерки, які за призначенням використовують як звичайнісінький дезодорант.

Вчені запевняють, що солодощі сприяють чи змушують людський піт приємно пахнути вже через годину після того, як людина їх з’їсть. І до того ж дія цих спеціальних цукерок триває більш довго, ніж у будь-якого звичайного антиперспіранта.

Цікавим є те, що основним інгредієнтом такого винаходу є екстракт часнику. А ще одним інгредієнтом є гераніол. Це такий спирт з запахом троянди, який має здатність не розпадатися в організмі. На цей час цукерки-дезодоранти є двох запахів: ванільний та трояндовий.

Разом з цим грандіозне відкриття зробили вчені Швеції в галузі медицини. Так, скандинавські науковці зуміли винайти унікальний клей для кісток, що застосовується навіть і під час складних переломів.

На створення цього незвичайного матеріалу науковцям потрібно було близько 14 років. Для того, щоб використати клей, достатньо лише нанесення його на місце перелому та направити на це галогенну лампу для того, щоб цей клей затвердів.

Вчені запевняють, що завдяки цьому клеєві можна лікувати складні переломи, так, наприклад, травми хребта чи черепа. До того ж це можна робити під місцевим наркозом, і це дозволить значно скоротити термін лікування.

На цей час спеціальний клей для кісток проходить перевірку на токсичність. Шведські вчені запевняють, що перші операції із застосуванням цього засобу відбудуться вже цього року.

Тому в галузі медицини вже відбувся величезний прогрес, який дозволить набагато швидше лікувати хворих. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...