Цукерки-жироспалювачі

Українським вченим вдалося створити спеціальні цукерки, які здатні спалювати людський жир.

Українські вчені, зокрема луганчани, змогли розробити та реалізувати свій проект по створенню спеціальних цукерок для спортсменів. Такі солодощі унікальні та цінні тим, що вони містять дуже багато мікроелементів та вітамінів у своєму складі, а також багаті на спеціальні компоненти, які здатні спалювати підшкірний жир людини.

Таким чином, було створено три різних види цукерок. Це: «Драйв», «Імпульс» та «Енергія спорту». Кожен з цих видів сприяє підвищенні працездатності та витривалості спортсменів, а також і відбувається активне сприяння для розумової активності. Розробник ідеї та автор проекту Людмила Сеногонова пояснила, що вибір виду цукерок визначається видом спортивної активності, якою займається людина.

Що стосується складу таких солодощів, то тут багато різних інгредієнтів: шоколад, курага, горіхи, родзинки, а також і секретні добавки, в яких і полягає «сила» цих чудо-цукерок. Першими на собі випробували спортсмени олімпійської збірної, а також місцева  університетська гандбольна команда. І цікавим виявилося те, що всі, хто брав участь в експерименті, відчули значне покращення самопочуття.

На цей день такі цукерки з’явилися в продажі тільки в Києві та лише один вид. Вартість за кілограм варіюється в межах 50-60 гривень. А в недалекому майбутньому вчені мають намір запустити ці цукерки в масове виробництво, оскільки попит на таку продукцію виявився величезним.

Таке відкриття українських вчених ще раз довело те, що їжа, а точніше солодощі, здатні істотно впливати на самопочуття та здоров’я людини в цілому. А також луганські вчені змогли відкрити нам Україну по-іншому, адже наука в нашій державі також не стоїть і вже помітні певні результати цього процесу. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...