Корови і найцікавіші факти про них

Найбільша корова в світі – Маунт Катадін. Її вага 2270 кілограм, її обхват талії становив близько 4 метрів, а діаметр загривки близько 1 метра 88 сантиметрів.

При вивченні зоологами мукання корів було з’ясовано, що ці тварини видають 11 різних інтонацій.

Корову сміливо можна віднести до одних з найбільш дружніх тварин, вони знаходять собі друзів в стаді і вилизують один одного, за допомогою чого і висловлюють свою дружбу.

Бики і корови абсолютно не розрізняють кольорів. І тут у вас напевно виникає питання, навіщо ж тоді на кориді перед ними махають червоною тканиною, а відповідь дуже проста – щоб привернути увагу глядачів. Самого бика дратує не колір тканини, а те, як вона швидко рухається.

В процесі еволюції корова стала жуйною твариною, так як у неї немає ні гострих іклів і пазурів, ні здатності швидко бігати. Їм просто був потрібен спосіб не залишатися довго без їжі, от і вийшло, що вони відразу ковтають їжу, чи не пережовуючи її. І тільки коли корова потрапляє в спокійну обстановку вона пережовує її.

У корови також є унікальний малюнок, як і відбиток людського пальця, от тільки у неї він розташований на носі і повторів не існує. В США за допомогою таких відбитків знаходять крадених корів.

В середньому корова живе до 20 років, але бували випадки, коли корова прожила цілих 35 років. Бики, приміром, живуть набагато менше – близько 15 років.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...