Лампа, яка працює від крові людини

Дизайнер з Голландії на ім’я Майк Томпсон вирішив нагадати всім про те, що необхідно більш раціонально використовувати електроенергію. Для цього художник розробив лампу, яка може працювати від крапель крові людини.

Томпсон хотів своїм винаходом підкреслити його значимість для екології та соціуму. Він наочно продемонстрував, як ми іноді марно і бездумно використовуємо енергію. За статистикою середній житель Америки може за рік вживати 3383 кВт / год. Це дорівнює енергії, яка використовується для освітлення чотирьох кімнат впродовж року. Найпростіше буде натискання на вимикач, щоб вимкнути світло. Але, на жаль, мало хто замислюється про втрати, яких може завдати навколишньому середовищу і природі звичайна трата електроенергії.

Щоб ця лампа, яку дизайнер назвав Майкою, почала працювати, слід розбити її шийку і закинути всередину скляної пляшки таблетку. Потім потрібно додати краплю своєї крові. Відбудеться хімічна реакція, в наслідок якої лампа починає світитися. “Кров’яна лампа” розрахована на один раз. Це змушує її власника зберігати лампу до крайньої необхідності. Передбачені в лампі заходи змушують нас задуматися про марнотратство і безрозсудність використання електричної енергії. Як говорить сам Майк, кров дає нашому тілу життя, але ми її повинні пожертвувати, щоб отримати світло. Таким є натяк на природні ресурси, які знищуються людиною.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...