Місячне світло, замість вуличних ліхтарів-пропозиція косметичної компанії

Foreo Institute – шведський дослідний центр, працівники якого предлгают особливим способом змінити поверхню Місяця, що дозволить позбавиться від більшості вуличних ліхтарів і значно знизити світове споживання електрики.

Для цього потрібно створити спеціальні території на поверхні природного супутника Землі, які зможуть відображати величезну кількість сонячних променів, що дасть можливість зробити нічне небо майже таким же яскравим, як удень.

Представники Foreo Institute аргументують таку потребу тим, що з’явиться можливість відмовитися від більшості вуличних ліхтарів, тим самим знизити споживання електрики, що надалі вплине і на викид вуглекислого газу в атмосферу.

Співробітники компанії прекрасно розуміють, що це веде за собою тривале звикання людей до нових умов, саме тому говорять, що яскравість слід збільшувати поступово, на що буде потрібно приблизно 30 років.

У попередній заявці немає уточнень щодо способу створення території на Місяці, яка має змінити його поверхню. Є тільки замітка про те, що дану пропозицію висунуто на обговорення у зв’язку з глобальною енергетичною кризою.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...