Mars One – перша колонія людей на Марсі

Учені, що працюють над створенням проекту під назвою Mars One, планують створити перші поселення людей на Марсі вже на початку квітня 2023 року. Перший екіпаж, який складатиметься з чотирьох осіб, планують відправити на Марс після 7-місячної подорожі. Інша частина команди буде приєднуватися до колонії через кожних 2 роки. В 2033 році очікується вже більше двадцяти чоловік на Марсі, які будуть там жити і працювати.

Команда проекту під назвою Mars One розпочала роботу над цією стратегією ще в 2011 року. Тоді були проведені перші глибокі дослідження необхідності такої ідеї, вивчалися всі подробиці в великою кількістю експертних організацій і фахівців. У результати аналізу входили не тільки технічні аспекти розробки проекту, але і всілякі психологічні, фінансові, етичні нюанси.
Багато аерокосмічних компаній міжнародного класу, які можуть постачати і розробляти основне обладнання для експедиції на Марс, зацікавилися проектом.

У 2011 році вчені з проекту під назвою Mars One почали непублічну роботу над місією. Лише після розпланування всіх необхідний матеріалів, розробники зв’язалися з постачальниками потрібних компонентів. Як виявилося, всі потенційні постачальники дуже підтримали ідею комерційного, неполітичного, пілотованого польоту на планету Марс. Кожен з них підтвердив свою здатність стати виробником компонентів по мірі необхідності.

У 2013 році почався відбір астронавтів. Світ замислився на тим, хто стане першим з чотирьох осіб, які покладуть початок колонії на Марсі. Вони повинні бути міцними – як психічно, так і фізично. Через деякий час Mars One вирішує побудувати копію майбутнього марсіанського поселення в пустелі на Землі, щоб мати можливість забезпечити реальне оточення для людей і максимально підготувати космонавтів.

 

У 2014 році планують розпочати підготовку до місії підтримки. Вона триватиме до запуску корабля в 2016 році. В цей же час інженери планують зайнятися виробництвом перших супутників зв’язку на Марсі.

 

У 2016 році очікується запуск місії підтримки на Марсі. На планеті приземлиться вантаж вагою 2,5 тонни з продуктами харчування та іншими необхідними матеріалами.

 

У 2018 році на Червону Планету має приземлитися ровер, який підшукає найкраще місце в області розташування бази.

У 2021 очікується досягнення пункту призначення усіма компонентами поселення. Це буде кілька модулів для проживання, життєзабезпечення, підтримки та марсоходний.

У 2022 буде підготовлений кисень і вода для створення атмосфери на Марсі. Тоді буде відправлено перший командний екіпаж на Марс.


Астронавти зможуть приземлитися в 2023 році і стати першими людьми в людській історії, які стануть на Марс. Вони повинні будуть з’єднати всі модулі поселення з допомогою роверів. Після будуть встановлені сонячні панелі, і почнеться велике дослідження Марса.

У червні 2025 очікується приземлення другої групи. До цього часу має завершитися будівництво марсіанської бази.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...