Мигдаль допоможе з вірусними інфекціями

Вчені провели ряд дослідів, в яких виявили, що мигдаль допомагає у боротьбі з вірусними інфекціями.

Італійські фахівці після ряду проведених досліджень зробили сенсаційну заяву. Виявляється, що мигдаль містить в своєму складі такі природні речовини, які можуть допомогти людському організму в боротьбі з різного роду вірусними інфекціями. Також це стосується і захворювань на грип та простуду.

За словами дослідників Італії, мигдаль має унікальну здатність, яка проявляється тим, що підсилюється реакція імунної системи на вірусні інфекції. Таким чином ця реакція може запобігти розмноженню та розповсюдженню вірусів по організму людини.

Проте на цей момент вчені ще не можуть достеменно сказати яку саме кількість мигдалю потрібно спожити для того, щоб отримати бажаний оздоровчий ефект. Проте дослідники впевнено запевняють, що регулярне вживання цього продукту в раціоні вже може принести величезну користь та допомогти у профілактиці та лікуванні різних вірусних захворювань. Тому вживання мигдалю є не лише смачним, але й корисним та навіть необхідним для здоров’я людини.

Крім того, вченими було з’ясовано, що мигдаль має здатність боротися й ще з одним важким захворюванням. Мова йде про вірус гепатиту другого типу.

Звичайно, мигдаль – це недешеве задоволення в наш час. Але на здоров’ї економити не можна, тому краще інколи дозволяти собі таке задоволення. До того ж це не повинно позначитися на фігурі людини. Адже дієтологи радять вживати горіхи в помірній кількості в якості перекусу. Мигдаль є досить ситним продуктом, хоча й калорійним.

Тому варто пам’ятати наскільки важливо споживати корисну їжу, насичену вітамінами та іншими поживними речовинами, та слідкувати за своїм здоров’ям ретельно.  Отож, смакуйте горішки та будьте здоровими!

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...