Модернізація СВЧ-печі

Функціональність СВЧ-печі розширилася, і вона тепер може використовуватися як пароварка, духовка, гриль і всіма відома мікрохвильовка.
Нові можливості таких печей важко переоцінити. Так, наприклад, інноваційна технологія Lightwave (світлові хвилі) дозволяє здійснювати розігрів їжі зовсім по-іншому. Тут використовуються декілька джерел тепла, одним з яких є натуральне деревне вугілля.
Від джерела тепла безпосередньо залежить смак і якість їжі, про це знають всі початківці кулінари. А в новітніх розроблених СВЧ-печах використовуються тільки якісні наповнювачі, причому екологічно чисті. Це дозволяє приготувати досить смачну і здорову їжу, а також зберегти соковитість і передати натуральний смак продуктів.
Крім цього, система активної конвекції (Active Convection) – це ще одна приємна новинка в СВЧ-печах нового покоління. Суть цієї активної конвекції полягає в тому, що з’являється можливість підбору оптимального температурного режиму, а також підтримання цього режиму в процесі всього приготування.
Також дуже важливим є той факт, що СВЧ нового покоління Lightwave на 30% економніша в порівнянні із звичайними моделями мікрохвильових печей. А економія відбувається за рахунок меншої кількості потрібного часу на приготування їжі.
Дуже радує новий дизайн таких печей, який і відповідає інноваційним розробкам. Така СВЧ-піч зможе поєднуватися з будь-яким інтер’єром, оскільки новинки завжди в моді. Також варто відзначити, що виробники таких інноваційних печей дають гарантію на 10 років, що безпосередньо демонструє впевненість виробників в своєму продукті.
Така диво-пічка тепер стає все більш популярною в Америці, Європі, та й в Україні теж. Головною аудиторією споживачів цього продукту є молоді пари, які переїздять у свій власний будинок, а також студенти, яких приваблює в СВЧ з технологією Lightwave швидкість і простота приготування страв.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...