Мишка+сканер IRIScan Mouse

Компанія під назвою IRIS вирішила запустити в серійне виробництво мишку, яка одночасно є і сканером і називається IRIScan Mouse. Необхідно лише затиснути спеціальну кнопку і провести мишкою по необхідної області будь-якого друкованого документа. Тоді відобразиться інформація, яку сканують, на моніторі комп’ютера. Все програмне забезпечення, що постачається з мишкою-сканером успішно інтегрується з сервісами від Google. Це дозволяє мишці IRIScan розпізнати текст на близько 130 мовах всього світу.

IRIScan Mouse володіє пересічним зовнішнім виглядом. Вона мало відрізняється від дизайну звичайної мишки для комп’ютера. Тут також є традиційні дві клавіші і звичайне коліщатко, ще є оптичний сенсор і USB-роз’єм. Як звичайна мишка обладнання справляється зі своїми функціями на 100%. Відрізняється представлена модель мишки від традиційної наявністю блакитної смужки та спеціальної кнопочки, яка називається «Scan», на бічній поверхні мишки. Саме ця кнопочка активізує функцію сканування. Дозвіл сканера становить 300-400 dpi.

На думку авторів проекту , головними перевагами такого сканера в порівнянні з його традиційними аналогами ( також йдеться про МФУ) є удобность , компактність і висока ефективність в роботі. Вже не потрібно піднімати кришку , класти під неї аркуш паперу , підлягає чекати , поки програма розпізнає сканер і так далі. У випадку з інноваційної мишкою досить просто акуратненько розкласти на столі необхідні для сканування документи і виконати звичні для кожного маніпуляції мишкою. Такий пристрій значно полегшив і прискорив процес сканування.

IRIScan Mouse може однаково легко справлятися як з текстом, так і з будь-яким зображенням. Документ може бути надрукований на будь-якому папері будь-якого формату. На моніторі комп’ютера в момент сканування буде відображатися положення тексту, за яким “пройшлася” мишка з затисненням кнопки. Завдяки фірмовому програмному забезпеченню на екрані користувач зможе побачити необроблені фрагменти сторінки, а також напрямок, в якому потрібно проводити мишкою по документу.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...