Найбільш плодовиті ссавці

Всім зрозуміло, що запорукою нашого існування є розмноження, завдяки якому забезпечується безперервність життя. Деякі ссавці мають виробляти дуже численне потомство, щоб вижити в суворих умовах навколишнього середовища. Серед них:

Песці – це моногамні тварини, які воліють жити цілими сім’ями. Самка виношує малюків близько 57 днів. При цьому за одну вагітності самка може привести на світ 7-12 крихіток. Досить часто це число навіть досягає 20, тому самку песця відносять до найбільш плодовитого серед хижаків.

Горностай – це полігамна тварина, тому виховує малюків тільки мама. А ось вагітність триває цілих 9 місяців. За раз вона може народити від 3 до 18 малят. Варто відзначити, що плодючість горностая залежить від чисельності гризунів, які живуть на одній території.

Віргінський опосум – найбільш плідний ссавець серед сумчастих. Вагітність триває всього 12-13 днів, а виводок налічує від 5 до 23 малюків. Але виживають не всі, бо мати має всього 13 сосків. За рік мати може тричі виховати виводок від 7 до 9 дитинчат.

Койот – це тварина, яка вибирає пару на все життя, як і песці. Вагітність триває 65 днів, а у виводку від 5 до 19 вовченят.

Ні для кого секретом не буде, що гризуни дуже швидко розмножуються, тому в нашому списку є пацюки. Є такий цікавий факт, що вони здатні призупинити розвиток ембріона на деякий час.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...