Хмарочос-невидимка Infinity Tower

Правлячі чиновники Південної Кореї дали дозвіл одній з компаній країни, яка називається The Korean Land and Housing Corporation, на початок будівництва цікавого хмарочоса під назвою Infinity Tower. Він має стати ніби невидимим і знаходитиметься біля аеропорту Інчхон, що в Сеулі.

Слава Богу, цей хмарочос не повинен бути невидимим в прямому значенні цього слова. Компанія з Америки, яка проектувала Infinity Tower, передбачила в ньому спеціальну систему світлодіодів і камер, які повинні відображати околиці на фасаді. Хмарочос планують виготовити зі скла. Така система, за задумом архітекторів, розчинить будівлю в небі – але тільки за умови, якщо дивитися на нього з конкретної точки. Тобто при огляді з більшості місць хмарочос буде зовні точно таким же, як і більшість інших.

Як поділилася GDS Architects, всі роботи з будівництва хмарочоса планують закінчити вже через рік. Хмарочос матиме висоту близько 450 метрів. Крім слави невидимого, він ще обзаведеться третім за величиною оглядовим майданчиком у світі. Ця будівля має стати справжнім домом для аквапарків, кінотеатрів, ресторанів і навіть “американських гірок”. Але хмарочос не планує ставати найвищим у світі. Після завершення всіх робіт Infinity Tower стане шостим за висотою будівлею в усьому світі.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...