Незвичайний автомобіль від Toyota – без керма та сидінь

Під час свого домашнього автосалону в Токіо компанія Toyota готувала справжній сюрприз для всіх своїх шанувальників. Найцікавішою моделлю тоді виявився автомобіль, який мав назву FV2.

Хоча чи можна його назвати справжнім автомобілем? Не зовсім. FV2 – це абсолютно інший засіб пересування, який цілком може з’явитися на дорогах в майбутньому. Якщо все-таки це здійсниться, то великі любителі швидкісної їзди будуть у захваті. Японці вважають, що автомобіль і людина ще не були настільки об’єднані, як в цій моделі.

У довжину Toyota FV2 займає лише 3 метри. У режимі “сну” його висота дорівнює лише 900 міліметрів. Під час пересування конструкція автомобіля нібито виростає до 1789 міліметрів.

Інженери з Японії пояснили, що близький зв’язок між автомобілем і людиною відбудеться в результаті відмови від звичного для всіх керма. Рух машини по дорозі буде відбуватися шляхом зміщення тіла людини, яка керує автомобілем, вліво, вправо, вперед або назад. Ця схема сьогодні стала дуже популярною в Segway. Але якщо Segway можна назвати скоріше “візком на колесах”, то автомобіль від Toyota моделі FV2 – це набагато крутіше. Такий автомобіль не тільки здатний набирати високу швидкість, але і захищати від негоди. Поки не ясно, як компанія – виробник буде вирішувати питання з безпекою, оскільки водій не має як такого сидіння і знаходиться непристебнутим під час руху.
Поки що в FV2 є лише одне місце для посадки. Але в майбутньому планується розробка “сімейної” версії машини.

 

Цікавою особливістю автомобіля є те, що кузовна панель тут представлена у вигляді екранів, які здатні змінювати колір. Таке рішення дозволяє водієві надавати певний колір для своєї машини – наприклад, такий, як колір краватки або черевиків.

Автомобіль дуже легкий і наділений високою маневреністю. Кожен бажаючий покататися на ньому почувається, наче птах, що летить на хвилях небесних просторів. Під час конструювання машини використані найновіші розробки у сфері автомобілебудування, щоб власники могли відчути абсолютно інший підхід до засобів пересування.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...