Незвичайний міст у Малайзії

Незвичайний міст, або міст Лангкаві, можна побачити в Малайзії. Він побудований на висоті 700 метрів. Міст проходить між горами Ганунг над ущелиною. Він має протяжність близько 125 метрів. З мосту відкривається прекрасний вид на Андаманське море, в якому є тропічні гори, ліси, а також острова.

На кількох кінцях моста знаходяться платформи трикутної форми. На них можна відпочити і помилуватися красою навколишньої природи. Оскільки форма моста вигнута, мандрівник може милуватися неймовірними краєвидами під різноманітними ракурсами.

Міст під назвою Лангкаві вважається унікальним, оскільки він побудований над прірвою, маючи всього лише одну опору. Коли людина перебуває на мосту, він відчуває себе в безпеці, тому що на краях мосту передбачені міцні подвійні перила зі сталі на всій протяжності. Але міст є досить небезпечним під час злив або гроз. Таким чином, під час дощів його закривають для туристів. Але якщо раптом мандрівника застане грози на мосту, то тут передбачені шляхи евакуації.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...