Кілька фактів про котів

Чи знаєте Ви, що собак, птахів, кішок і деяких інших тварин біологи називають “пальцеходячі”. Все через те, що вони під час ходьби по поверхнях спираються на подушечки своїх пальців, а не на підошву стопи (як, наприклад, це робить людина). Тобто можна стверджувати, що вони все своє життя ходять навшпиньки, а кістки стопи, які витягнуті, створюють враження, ніби ноги згинаються в протилежну сторону.

Дуже часто ми помилково називаємо колінами заплюсневий суглоб. Вони розташовуються між кісткою гомілки і заплюстной кісткою. Суглоби колін у тварин розміщені набагато вище, вони здатні згинатися вперед. Дуже часто ми їх не помічаємо, тому що вони знаходяться під товстим покривом пір’я або хутра.

Навіть деякі художники-анімалісти у своїх картинах використовують деталі, які свідчать про те, що автор не має правильного уявлення про фізіологію деяких ссавців. Якраз тому дуже часто пози деяких зображених тварин виглядають надумано і неприродно.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...