Неймовірний атракціон над річкою Колорадо

Гойдалки над каньйоном, які мають гігантські розміри, розташовані в парку атракціонів під назвою Гленвуд Кавернс. Вони знаходяться над річкою Колорадо на висоті близько 396 метрів і знаходяться на самому краю каньйону. Це дуже незвичайні гойдалки, які не знайдеш на звичайній майданчику для ігор. Якщо Ви є великим шанувальником припливу адреналіну, значить, вашої заповітної мрією має стати катання на цьому атракціоні.

Гленвуд Спрінгс є маленьким містом в американському штаті Колорадо. Містечко прославилося великою кількістю різноманітних атракціонів для всіх членів сім’ї. У 2011 році Гленвуд був названий найвеселішим американським містом за версією журналу «USA Today». Але Гігантські Гойдалки на каньйоні – це далеко не той атракціон, на якому більшість батьків дозволить покататися своїм дітям. Він знаходиться на обриві скелі, приблизно на 400 метрів над рівнем річки Колорадо. Атракціон підкидає відразу декількох пасажирів. Це відбувається зі швидкістю 80 кілометрів на годину і під кутом близько 112 градусів. Коли пасажири знаходяться на найвищій точці атракціону, вони можуть прямо під собою побачити, здавалося б, бездонний каньйон. Такий вид змушує любителів гострих відчуттів кричати – чи то від страху, чи то від захоплення, чи то від обох відчуттів одночасно.

Творцем цих неймовірних гойдалок є Стів Беклі. Цікаво, що він прокатався на них один-єдиний раз і більше не хоче кататися, тому що боїться це робити. Але творець отримує величезне задоволення, коли дивиться на на вирази обличчя тих людей, які катаються на його атракціоні, і чує їх крики під час катання тривалістю 60 секунд.

Першу версію каруселі Беклі вважав дуже нудною, оскільки вона не припускала запуск пасажирів далеко в порожнечу простору. Тому інженер вирішив в 2011 році замінити її на більш довгу пневматичну машину, катання на якій пасажири описують як найстрашніше в їхньому житті.

Щоб покататися на цих страхітливих гойдалках, пасажири підписують формуляр, який звільняє від відповідальності. Також особи, які не досягли 18 років, можуть кататися лише в тому випадку, якщо за них поставлять підпис їх батьки або опікуни. Щоб не заповнювати формуляр в поспішності в самому парку, його можна завантажити на сайті парку атракціонів.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...