НЛО незвичайної форми над Перу

В одному з інформаційних випусків на перуанському телеканалі одного разу помітили появу невпізнаного літаючого об’єкта. Безліч жителів міста Ліма стало свідками такого загадкового явища .

Ролик тривалістю в 10 хвилин з НЛО знімав оператор, який працює в міській телекомпанії, на ім’я Крістіан Убіллус. Як вважає The Huffington Post, якраз він і потрапив в ефір випуску новин під назвою “90 секунд”. Під час першої появи цей непізнаний літаючий об’єкт насправді схожий на медузу, по з часом він починає змінювати свою форму. Такий незвичайний чаруючий процес спостерігали тисячі жителів міста Ліма. Один з блогів в Перу про паранормальні явища розгорнув навіть гаряче обговорення про причини походження таємничого НЛО.

Деякі користувачі вважають, що цей непізнаний літаючий об’єкт більше схожий на зв’язку куль, ніж на летальний апарат з космосу. Інші, навпаки, впевнені, що цим об’єктом був представник якого-небудь біологічного виду. Цікаво, що за даними передачі “90 секунд”, США, Перу і Мексика є трійкою країн, над якими найчастіше фіксують незвичайні надприродні об’єкти.

Варто відзначити, що в той самий день оператори телекомпанії з Мексики, які стежили за вулканом Попокатепетль, зуміли зняти на відео, як в жерло активного вулкана влетів ще один літаючий об’єкт. Експерт Збройних сил Америки зі спецефектів Марк Доміно зазначив, що ці кадри однозначно є справжніми. Як би там не було, вчені поки що не поспішають робити висновки про існування позаземних цивілізацій, оскільки вважають, що в Дерлей вулкана міг виявитися звичайний метеорит.

 

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...