Ноутбук, що працює 6 годин в автономному режимі

Компанія Fujitsu представила новий сучасний ноутбук, який здатний працювати близько шести годин в автономному режимі.

Офіційні представники компанії Fujitsu представили на розгляд громадськості розроблену нову модель ноутбука, який отримав назву LifeBook LH772. Можна вже говорити про те, що модельний ряд LifeBook поповнився ще одним функціональним пристроєм, який також побудований на платформі Intel Ivy Bridge.

Як повідомила прес-служба компанії, ця модель вигідно виділяється серед інших. Перш за все центральним процесором Core i7-3612QM. Цей елемент має чотири ядра, що для ноутбука рідкість, а також тактова частота складає 2,1 ГГц. А при бажанні, заявляє Fujitsu, користувач може самостійно підвищити тактову частоту процесора навіть до 3,1 ГГц. Крім цього, ноутбук оснащений спеціальним  вінчестером, об’єм пам’яті якого 1 Тб, а оперативна пам’ять становить 8 Гб.

Якщо говорити про дисплей, то він має роздільну здатність 1366 на 768 пікселів, і крім цього, підтримує порти HDMI і D-Sub, що дозволяють підключити зовнішній монітор.

Також вигідно від конкурентів новинка виділяється дуже хорошою відео системою. Так, дискретний відеоадаптер від компанії GeForce під назвою GT 640M LE має 2 Гб пам’яті. Звичайно, розробники моделі подбали, щоб пристрій був оснащений всіма стандартними та необхідними для сучасного користувача інтерфейсами та модулями. Зокрема, LifeBook LH772 має SD / Memory Stick, Bluetooth 4.0, порти USB 3.0, Wi-Fi. Крім цього, цей ноутбук має якісну аудіо систему, яку прийнято називати  DTS UltraPC II Plus.

Такий винахід стане корисним для людей, які постійно у відрядженнях  та не завжди можуть мати біля себе джерело електроенергії. Адже це не просто хороший ноутбук з усіма новинками та зручностями у програмах, а також і пристрій, що здатний працювати в автономному режимі біля шести годин. 

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...