Нові докази про Лох-Неське чудовисько

Про існування Лох-Неського чудовиська в озері Лох-Нес в Великій Британії ведеться багато суперечок. Проте зовсім нещодавно з’явилися нові докази його існування – фото, зроблені одним з мисливців за чудовиськом.

Шотландець Джордж Едвардс присвятив все своє життя полюванню за знаменитим чудовиськом Лох-Неса і от нарешті йому вдалося надати нові докази існування цієї тварини. Мисливець не просто бачив на власні очі цю таємничу живу істоту, але й зміг зробити її фотознімки. Свої кадри він опублікував в Інтернеті, що викликало шквал різних коментарів та обговорень.

Джордж Едвардс без жодного сумніву віддав знімки на експертизу, котру проводитиме спеціалізоване морське військове агентство. Чоловік не мав жодного сумніву в успіху та був певен, що витрачені 26 років на полювання за найголовнішою таємничою істотою шотландського озера не минули надаремно. Так, він по 60 годин щотижня впродовж півстоліття борознив водні простори у пошуках загадкової істоти. Експертиза підтвердила справжність зроблених фото.

А вперше про чудовисько озера Лох-Нес згадується ще у 565 році в рукописах. Відтоді було безліч спроб виявлення цієї істоти, проте до цього часу стовідсоткових доказів її існування немає. Існує багато гіпотез щодо походження та виду цієї тварини. Найпопулярніші з них такі: це восьминіг, плезіозавр (морська рептилія, що жила в епоху розквіту динозаврів, яка закінчилася приблизно 65 мільйонів років тому) або ж просто плід уяви людей.

Вчені не одноразово намагалися виявити чудовисько. Так, останні дослідження проводилися за допомогою системи супутникової навігації та 600 сонарів, проте ніяких слідів чудовиська в озері не виявили.

Також багато туристів просто плутають колоди, що стирчать із води, а також скупчення водоростей та інші предмети, що образно нагадують силует чудовиська із самим чудовиськом. Проте це озеро приваблює дуже багатьох туристів, які прагнуть пригод та загадок. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...