Новий метод боротьби з короткозорістю

Група вчених провела ряд експериментів, результатом яких стало винайдення нового методу у боротьбі з короткозорістю.

Прорив у боротьбі з міопією зробила група дослідників з Університету Нового Південного Уельсу. Були створені спеціальні лінзи твердого пластику, які успішно завершують випробування. Ці лінзи, на відміну від м’яких лінз, потрібно одягати лише на ніч.

Однією з організаторів дослідження була Хелен Сварбік, яка прокоментувала цей винахід так: «Відтепер людина зможе впродовж цілого дня бачити все навколо ясно та чітко. Адже лінзи вночі, не перериваючи сон людини, проводять корегування контурів рогівки ока».

На цей час в Азії було зареєстровано понад 85 відсотків людей, які страждають від короткозорості. І саме в цьому регіоні такий метод лікування набув широкого розголосу.

Також дослідники запевняють, що такі лінзи здатні допомогти і тим людям, в яких короткозорість лише починає розвиватися або знаходиться на перших стадіях. Для молоді ця новина є найбільш приємною та актуальною, адже саме в молодому віці знищення загрози для зору є найбільш дієвим та ефективним.

Випробування лінз проводилися з великою кількістю волонтерів. А відбувалося це дуже просто – за допомогою спостереження. Впродовж цілого року знаходиться під ретельним наглядом спеціально для цього відібрана група пацієнтів. І фахівці підбирають для кожної людини, навіть для кожного ока, індивідуальну лінзу, фіксуючи показники кожного ока до використання лінзи та після.

Лікарі говорять, що такі лінзи здатні також зупиняти процес швидкого прогресування короткозорості в людини. Тому вони є корисним відкриттям не лише для молоді, але й для дорослих. Пацієнти задоволені дією лінз, адже тепер цілий день можна не користуватися окулярами.

До операції більшість людей з міопією ставиться негативно. Адже це передусім великий ризик, оскільки 100% гарантії успіху лікар не може дати. Але тепер безпечна альтернатива допоможе подолати цю хворобу безболісно та дуже швидко. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...