Про 3D олівець

Компанія під назвою WobbleWorks виготовила ручку, вартість якої склала 75 доларів. За допомогою цієї ручки можна створювати неймовірні тривимірні структури просто в повітрі. Цей пристрій називається 3Doodler, але за принципом роботи схожий на 3D принтер. Чорнилом в цій ручці служать 3-міліметрові стержні, виготовлені з ABS пластику. Такий пластик використовується в різних видах 3D друку. Не менш важливим елементом у конструкції ручки є невеликих розмірів вентилятор, який здатний охолоджувати пластик відразу після вилучення пластика з кінчика ручки. Таке швидке охолодження дає можливість створювати малюнки на будь-якій поверхні і в повітрі. Від паперу малюнок можна відокремити без будь-яких труднощів, а до іншого виду пластику такий малюнок міцно приварити. Для того, щоб повноцінно працювати з цією ручкою, необхідні лише пластик і розетка.

Офіційний сайт розробників розповідає про те, що вони мають в планах викладання спеціальних трафаретів, які всі бажаючі зможуть роздрукувати на своєму домашньому принтері і за допомогою них створювати різні деталі, які потім об’єднаються в 3D-модель. Наприклад, так можна створити модель Ейфелевої вежі.

Компанія WobbleWorks планує випустити ще одну версію такої ручки. Це буде бездротової варіант пристрою. Очікується, що ручка буде працювати від звичайних батарей. Розробники пристрою поспішають попередити, що він не підходить для дитячих ігор, оскільки нагрівальний елемент, який є в ручці, здатний нагріти пластик до 270 градусів Цельсія.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...