Про найбільш потужний електрокар у світі

Команда інженерів спільно з вченими-фізиками розробила новий електромобіль. Це Mercedes-Benz серії SLS AMG Electric Drive. Він визнаний найпотужнішим електромобілем у всьому світі.

Його не так давно представили на автосалоні, який проходив у Парижі. Електрокар є найпотужнішим з усіх раніше представлених і вироблених електричних автомобілів в світі. Зараз це справляюче враження купе з електричним приводом є найдорожчим автомобілем від компанії Мерседес. Його вартість становить 538 000 доларів, що більш, ніж у два рази, дорожче звичайної марки SLS. І це справжнє досягнення науки і техніки.

Автомобіль має досить різкий вигляд. Він стилізований під синій рідкий метал. Начинку електрокар має відповідну. Автомобіль марки SLS, який оснащений електроприводом, здатний розвивати швидкість до 100 км/год за 3,9 секунди. А максимальна швидкість в ньому становить 155 миль/год.

Автомобіль оснащений чотирма електродвигунами – по одному на кожному колесі. Вони отримують живлення від літій-іонного акумулятора. Двигуни здатні видати 740 кінських сил завдяки особливому типу крутного моменту, який знаходиться на кожному окремому колесі. Кожне з коліс автомобіля здатне гальмувати незалежно від умов на дорозі.

Рідина для охолодження акумуляторної батареї встановлюється там, де в звичайних автомобілях розміщений бак з паливом. Акумуляторна батарея складається з 12 модулів з 864 окремими блоками. Ідея розробки такої системи належить підрозділу компанії Мерседес у Великобританії. Ця батарея має високу продуктивність, вона працює з інноваційною системою контролю температури, яка стежить за кондиціонуванням і охолодженням у разі перегрівань.

Повна зарядка акумуляторів займає 20 годин від мережі 230 вольт. Але в комплекті з автомобілем йде зарядний пристрій для швидкого заряджання – протягом 3 годин. Як в моделях для автомобілів Формули 1, тут батарея може заряджатися при гальмуванні за допомогою рекуперації.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...